Вознеслся еси во славе...

Автор: Інна Жиденко від 2-06-2014, 21:24, проглянуло: 742

0
Вознеслся еси во славе...

     Христос був від початку на небесах і зійшов на землю, щоб врятувати рід людський. Зійшов Він на землю з любові до нас. І, завершивши велике Своє земне служіння, Він знову повертається до Свого Отця - туди, де перебував і раніше.

      Метою втілення Сина Божого було сповістити світу Божественну істину, направити людей на шлях покаяння і спасіння. Дарувати людям позбавлення від вічної смерті.
     І ось, зробивши справу порятунку людського роду, примиривши Бога з людьми, Господь возноситься на небо ...

 

 
    29 травня, в день свята Вознесіння Господнього, Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі звершив настоятель протоієрей Василій. Під час проповіді він звернувся до віруючих з пастирським словом, в якому говорилося про сьогоднішні євангельські читання, про суть і важливість події для всіх християн, а також привітав усіх зі святом.
 
    По завершенні літургії, всі прихожани поїхали до джерела Вознесіння Господнього, яке знаходиться неподілік села. Хресним ходом громада спустилась в глиб лісу, де настоятель храму у співслужінні ієрея В’ячеслава відслужив водосвятний молебен на колодці.
 Вознеслся еси во славе...

 
Ми віримо, що саме в цей день, день Вознесіння Господнього, віднайдена людиною можливість бути завжди з Богом. І шлях до цього зазначений нам Христом Спасителем. За всіх нас однаково постраждав Господь наш.
 

Категорія: Життя общини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.