Логін:   
Пароль:
Реєстрація на сайті! Забули пароль?
Ви знаходитесь на мобільний версії сайта. Перейти на повну версію сайта.
Пошук по сайту:
 
Пожертва
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 28-07-2017, 16:55 | Просмотров: 1814
   Наш сайт http://svyatotroitskiy.org.ua не переслідує матеріальної вигоди, але кожен за бажанням може підтримати наш інтернет - проект, пожертвувавши кошти на оплату доменного імені, хостингу, розвитку та подальшого існування сайту.      Також Ви можете зробити посильний вклад у розвиток Просвітницького центру і Сестринства на честь преподобномучениці Рафіїли Чигиринської, на території якого будується Свято-Троїцький жіночий монастир. Вже більше 10-ти років зусиллями настоятеля храму прот. Василія Сіренка, Свято-Троїцької общини та паломників з різних областей поступово зводиться новий жіночий монастир. На пожертви прихожан вже збудовано купіль прп. Агапіта Печерського, закладений фундамент під нову трапезну. Деталі: http://svyatotroitskiy.org.ua/stroyka/   Пожертви можете пересилати на картку ПриватБанку:

 

Інформація розміщена по благословінню

настоятеля храму прот. Василія Сіренка

 


Комментарии (0) Подробнее
Паломництво до київських святинь
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 21-06-2018, 10:31 | Просмотров: 26
Традиційно під час посту сестринство прп. мц. Рафаїли на чолі із настоятелем Свято-Троїцького храму прот. Василієм моляться біля святих мощей Києво-печерської лаври. Цьогоріч Петрів піст також не став виключенням.


Комментарии (0) Подробнее
28.05. Храмове свято
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 1-06-2018, 19:35 | Просмотров: 40

Величаем Тя, Живодавче Христе, и чтим Всесвятаго Духа Твоего,

Егоже от Отца послал еси Божественным учеником Твоим.

 


У п'ятдесятий день після Пасхи відбувається свято в спогад сходження Святого Духа на учнів Христових. Складається він з двох днів, перший з яких присвячений прославлянню Святої Трійці і пам'яті сходження Святого Духа на апостолів і тому називається днем Святої Трійці, а другий день - в честь Всесвятого Животворящого Духа і називається Духовим днем (день Святого Духа).

 

Саме в другий день п'ятдесятниці Сестринство прп. мчц. Рафаїли ігумені Чигиринської села Березова Рудка, відзначає престольне свято. Божественну літургію очолив настоятель прот. Василій Сіренко у співслужінні священства з Полтавської, Київської та Черкаської областей. Багато вірян з різних куточків України приїхали помолитись та вклонитись святим мощам, які розміщуються у Свято-Троїцькому храмі. По завершенні богослужіння паломники пройшли Хресним ходом.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Комментарии (0) Подробнее
Пасхальний хресний хід
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 9-04-2018, 21:56 | Просмотров: 40
Духовно - просвітницький центр та сестринство на честь прп.мц. Рафаїли, ігумені Чигиринської. Свято - Троїцький храм, с. Березова Рудка  
Комментарии (0) Подробнее
8.04.2018. Світле Христове Воскресіння
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 9-04-2018, 21:37 | Просмотров: 32
Читання діянь святих апостолівЗустріч Благодатного вогню

Пасхальний Хресний хід


Божественна Літургія
Освячення пасок
 


 Комментарии (0) Подробнее
14.01. Пам'ять святителя Василія Великого
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 17-01-2018, 21:58 | Просмотров: 122
    Православна Церква відзначає 14 січня свято Обрізання Господнього та пам"ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської.    В цей день Сестринство, прихожани та паломники Свято-Троїцького храму молились на Божественній Літургії, яку очолив настоятель протоієрей Василій. Після читання Євангеліє, священник розповів про життєвий шлях і праці великого святителя, зазначивши особливо, що він є автором Літургії, яка сьогодні служиться в усіх православних храмах. Також наголосив про важливість сьогоднішнього свята для дюдини. За тлумаченням отців Церкви, Господь, Творець закону, прийняв обрізання, являючи приклад, як людям слід неухильно виконувати Божі закони.


     Ще однією подією цього дня став день народження настоятеля храму протоієрея Василія Сіренка. По закінченні богослужінь він приймав щирі привітання від рідних, Сестринства, прихожан храму та духовних чад, які з’їхались із різних куточків України і не тільки та давав кожному своє пастирське благословіння.   

Комментарии (0) Подробнее
Початок Різдвяного Посту
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 28-11-2017, 22:23 | Просмотров: 138
    28 листопада сестри Просвітницького центру і Сестринства на честь преподобномучениці Рафаїли Чигиринської села Березова Рудка, прихожани Свято-Троїцької громади разом з настоятелем протоієреєм Василієм відвідали Києво-Печерську Лавру.       Традиційно у перші дні посту віряни села Березова Рудка та ближніх сіл заручаються молитвенною підтримкою святих, які засіяли на Київській землі. Настоятель, разом із сестринством, прихожанами та паломниками приходу моляться до Печерськиї святих за мир в Україні та просять миру для своїх душ. Таку поїздку віряни називають не екскурсією по святим місцям,а своїм молитовним правилом,бо як говорять святі: " Прийдіть до мене на могилу, а я знаю, що просити за вас перед Господом". Комментарии (0) Подробнее
Створення Сестринства та Духовно-Просвітницького центру
Категория: Історія общини
автор: Інна Жиденко | 28-10-2017, 22:07 | Просмотров: 189
    По благословінню єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая в с. Березова Рудка в березні 2017 року було засновано Сестринство і Духовно - просвітницький центр на честь преподобно мучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської (УКАЗ №11від 9 березня 2017 року). Сестри активно опікуються бідними, хворими, похилими віком людьми. Різноманітною та ніжною опікою знаходять стежку до сердець людей, яким разом з тілесною допомогою надають і моральну підтримку. У дусі засновників сестри милосердя посвячуються ділам милосердя і любові до ближнього, дбають про красу Божих храмів.
    У Свято-Троїцькому храмі зберігається ікона з мощами святої Рафаїли Чигиринської (деталі http://svyatotroitskiy.org.ua/93-kona-z-chastinkoyu-moschey-prp-mchc-rafayili-gumen-chigirinskoyi.html ). Всі віряни мають можливість приклонитись до святині.    Дні пам'яті: 10 грудня (день обретіння мощей), 24 травня (день прославлення), 24 серпня (день вшанування пам’яті святої, служиться Божественна літургія).       У свято Почаївської Ікони Божої Матері (5.08.17) у Просвітницькому центрі та Сестринства на честь преподобномучениці Рафаїли Ігумені Чигиринської відбулася посвята у сестри милосердя перших прихожан Свято-Троїцького храму села Березова Рудка Пирятинського району. Чин посвяти звершив настоятель храму протоієрей Василій Сіренко. Під час Літургії, яка була відслужена з нагоди свята Почаївської Ікони Божої Матері, священик виголошував спеціальні молитви, в яких просив Господа дати сил і терпіння рабам Божим, які взяли на себе важкий хрест сестер милосердя.  Комментарии (0) Подробнее
26.10.17. День вшанування Іверської ікони Божої Матері
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 28-10-2017, 21:37 | Просмотров: 161
   26 жовтня - особливо шановане свято Сестринства та Духовно-Просвітницького центру на честь прпмц. Рафіїли Чигиринської.   В цей день служилась святкова Божественна літургія, яку очолив настоятель Свято-Троїцького храму прот. Василій Сіренко у співслужінні святих отців прот. В’ячеслава (Пирятинське благочиння) та прот. Олександра з Черкащини.     Віряни помолились за мир в Україні і попросили заступницва Богородиці, а опісля розділили радість цього дня за святковою трапезою.     Хотілося б пригадати історію появи Іверської ікони,яка нині зберігається на приході та пояснити важливість свята для громади.    В жовтні 2007 року група паломників і духовних чад настоятеля Свято-Троїцького храма о. Василія Сіренка відвідали духовні святині Абхазії. В Новому Афоні було сходження на вершину Цитаделі давньої Анакопії - Анакопійську фортецю. Шлях на гору пролягав з іконою Іверської Божої матері, яку в руках ніс протоієрей Василій, копія якої знаходиться в каплиці давнього Анакопійського храму.    Іверська ікона Божої матері, яку виніс у своїх руках на вершину гори протоієрей Василій, була освячена в алтарі храму на Новому Афоні собором священників на чолі з архімандритом (нині єпископом Золотоніським) Іоанном.     Після повернення з Абхазії, Свято-Троїцький храм та купель прп. Агапіта Печерського в с. Березова Рудка були освячні в день шанування ікони Іверської Божої матері, тобто 26 жовтня.  


 
Комментарии (0) Подробнее
5.10.17. Колінопреклонний хресний хід в честь афонської ікони Богородиці "Услишательниця"
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 6-10-2017, 22:07 | Просмотров: 138
Комментарии (0) Подробнее