Логін:   
Пароль:
Реєстрація на сайті! Забули пароль?
Ви знаходитесь на мобільний версії сайта. Перейти на повну версію сайта.
Пошук по сайту:
 
Замовлення треб
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 5-04-2020, 20:45 | Просмотров: 3755
Брати і сестри!  З благословіння настоятеля Свято-Троїцького храму села Березова Рудка у Вас є можливість замовити треби в телефонному режимі 096-333-86-85 Таня Москалець, пожертви за треби можна переслати на карту, також на карту можна переказувати десятину, пожертви на свічі та на будівництво монастиря.
ТРЕБИ, ЯКІ МОЖНА ЗАМОВИТИ В ХРАМІ: О здравії заказна літургія                      О здравії проскомідія                            За болящих                                            За благополуччя в сім'ях                        За дітей За страждущих від недуга п'янства  Перед початком всякого діла Благодарственна Богу За подорожуючих  Сорокоуст о здравії  За упокій проскомідія Сорокоуст за упокій За упокій заказна   Карта ПриватБанку

 


 


Комментарии (0) Подробнее
ЗБУДУЄМО РАЗОМ
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 12-03-2020, 20:39 | Просмотров: 321

      У 2005 році після свята Покрови Пресвятої Богородиці по божому благословінню настоятелем Свято-Троїцької церкви у селі Березова Рудка став ієрей (нині протоієрей) Василій Сіренко.З цього часу починається реконструкція та розбудова храму. Високопреосвященнійший Філіп, митрополит Полтавський, благословив будівництво монастиря, і почали будувати, як то кажуть, усім миром. 


   Проект  будівництва монастиря благословив у січні 2010 року Преосвященнійший Тихон, єпископ Кременчуцький та Лубенський.
    2 червня 2011 року на свято Вознесіння Христового була закладена капсула на будівництво нового Свято-Троїцького храму. Всю історію будівництва можна почитати за посиланням http://svyatotroitskiy.org.ua/istoriya/
Будь-які будівельні роботи потребують великих фінансових витрат, а тим більше будівництво монастиря. Тож закликаємо усіх долучитися до цієї святої справи, вклавши у стіни храму іменну цеглину за себе, своїх рідних та близьких.   Пожертви на будівництво монастиря можна зробити у Свято-Троїцькому храмі або на банківську карту.

 

  5168 7554 3653 0345  

 

ТАКОЖ Є МОЖЛИВІСТЬ РОБИТИ МІЖНАРОДНІ SWIFT ПЕРЕКАЗИ У ДОЛАРАХ США ТА ЄВРО

 


 


 


Комментарии (0) Подробнее
29.08.2022
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 31-08-2022, 20:00 | Просмотров: 33
     29 серпня 2022  року, у Попразднство Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії та перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Ісуса Христа, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Троїцького храму села Березова Рудка протоієрей Василь Сіренко, духовенство єпархії. 
     Цього дня за Богослужінням прихожани храму та священство молилися Господу за мир в Україні та молитовно відзначили 15 річницю заснування Кременчуцької єпархії. Також за Богослужінням Митрополит Миколай нагородив священнослужителів церковними нагородами, зокрема настоятель нашого храму  протоієрей Василь Сіренко нагороджений правом  служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви "Отче наш…". За Літургією молились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.  Після прочитання Святого Євангелія Митрополит Миколай виголосив проповідь, подякував всім за спільну молитву та розвиток Кременчуцької єпархії і справи милосердя, преподав святительське благословення. Джерело http://kremen-eparh.org/news/29082022r-kremenchuk-molitovno-vidznachili-poprazdnstvo-uspinnya-presvyatoyi-bogorodici-ta-15  офіційний сайт Кременчуцької єпархії.  Комментарии (0) Подробнее
14.01.2021 Обрізання Господнє
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 17-01-2022, 16:26 | Просмотров: 101
   На восьмий день після Свого Різдва Господь наш Ісус Христос, за старозавітним законом, прийняв обрізання, встановлене для всіх немовлят чоловічої статі в знак Завіту Бога з праотцем Авраамом і його нащадками (Бит.17,10-14; Лев.12,3). Також сьогодні вшановується пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379). Цього дня Соборну Божественну Літургію в Свято-Троїцькому храмі очолив протоієрей Василій Сіренко у співслужінні священства, які є його духовними чадами. Усі присутні приїхали також і з інших єпархій, щоб розділити радість молитви сьогоднішнього свята та привітати настоятеля храму із днем народження. Протоієрей Василій сьогодні святкує 68-річчя. По закінченню Богослужіння всі прихожани привітали теплими словами свого Пастиря:
   Отче, дякуємо, що Ви прививаєте нам любов до Бога, в тяжкі хвилини життя повертаєте на правильну дорогу! Своїми вчинками Ви навчаєте нас не відвертатись від людей, бути опорою для близьких. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб радість стукала в дім, нехай в душі завжди цвіте весняний сад. Низький уклін Вам і многая літа!
З повагою, любов'ю та молитвою Сестринство на честь прпмц. Рафаїли, духовні чада та прихожани Свято-Троїцького храму.  Комментарии (0) Подробнее
7.01.2022. Різдво Христове
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 11-01-2022, 18:48 | Просмотров: 97
В день Різдва Христового святкове Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Василій Сіренко.  Після літургії всі віряни, які молилися на службі, слухали колядки у виконанні маленьких прихожан общини.    Комментарии (0) Подробнее
6.01.2022. Надвечір'я Різдва
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 6-01-2022, 13:51 | Просмотров: 148
6 січня в переддень Різдва Христового Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі села Березова Рудка очолив настоятель протоієрей Василій Сіренко. Комментарии (0) Подробнее
Монастирське кладовище
Категория: Будівництво
автор: Інна Жиденко | 15-11-2021, 14:19 | Просмотров: 128
 У 2020 році Березоворудська селищна рада виділила земельну ділянку для Свято-Троїцької релігійної общини під монастирське кладовище. Зусиллями громади та Сестринства на честь прпмц. Рафаїли Чигиринської ця територія була розчищення та добре упорядкована. А зі сторони майбутнього монастиря з каменю викладений окремий вхід на кладовище. Дякуємо всім за працю!  

 

 

 

 

 

 

Комментарии (0) Подробнее
Монастирське кладовище
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 15-11-2021, 14:18 | Просмотров: 143
     У 2020 році Березоворудська селищна рада виділила земельну ділянку для Свято-Троїцької релігійної общини під монастирське кладовище. Зусиллями громади та Сестринства на честь прпмц. Рафаїли Чигиринської ця територія була розчищення та добре упорядкована. А зі сторони майбутнього монастиря з каменю викладений окремий вхід на кладовище. Дякуємо всім за працю!  

Комментарии (0) Подробнее
14.10.2021 Покров Пресвятої Богородиці
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 15-10-2021, 14:01 | Просмотров: 129
      Сьогодні, в одне з особливо шанованих великих свят - Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, настоятель Свято-Троїцького храму села Березова Рудка протоієрей Василій Сіренко звершив святкову Божественну Літургію. Під час Богослужіння усі присутні молилися за мир та благополуччя в країні, також були піднесені молитви, які читаються під час поширення пандемії. На проповіді отець Василій розповів про важливість Свята та наголосив, щоб ми звертались до Богородиці як до рідної Матері і розповідали щиро все, що маємо на душі, а Богородиця знає, що просити Господа за нас.
     Для Сестринства на честь преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської, 14 жовтня також є особливо шанованим днем. Сімнадцять років тому протоієрея Василія Сіренка рукоположили у священика. Цього дня всі духовні чада приїжджають привітати свого наставника із новим, духовним днем народження! Після завершення Божественної Літургії настоятель храму приймав вітання від Сестринства, паломників, прихожан храму. 
Від імені общини хочеться сказати такі слова своєму духовному наставнику:
Ми дякуємо Вам за те, що ви в тяжку хвилину 
Піднятися з колін всім допоможете. 
Ми дякуємо Вам за вашу віру, співчуття і розуміння хворої душі.
Ми дякуємо Вам за те, що Ви нам вселяєте віру у вічне життя.
За те, що Ви для нас стали променем надії, 
За це ми дякуємо Вам щиро.
Бажаємо, щоб кожний став для Вас
Промінням сонця, витоком тепла! 
З молитвою, вдячністю і любов'ю вірні чада православної церкви!
Комментарии (0) Подробнее
5 жовтня. Вшанування образу Богородиці "Услишательниця"
Категория: Життя общини
автор: Інна Жиденко | 5-10-2021, 21:35 | Просмотров: 129
5 жовтня святкується вшанування афонської ікони Божої Матері «Услишательниця». Назва ікони «Услишательниця» говорить сама за себе. Її можна просити, і вона почує і допоможе. Через цей образ Богородиця дарує милість кожному, хто до неї звернеться. Єдиний у світі список цієї афонської святині має новоспоруджуваний монастир в с. Березова Рудка. 5 жовтня - особливо шанована Сестринством дата.

Поклонитися чудотворному образу Пресвятої Богородиці приїхали православні з різних областей. Вшанування чудотворного образу розпочалося 4 жовтня з вечірнього Богослужіння з торжественним виносом ікони з вівтаря, також був прочитаний акафіст.   Також хотілося б уточнити, що 4 жовтня святкували своє день народження дві сестри із Сестринства на честь прпмц. Рафаїли Чигиринської Свято-Троїцької релігійної общини, а саме сестра Валентина Шматко та сестра Тамара Целуйко. Настоятель храму привітав сестер, дав їм пастирське благословіння та побажав многая літа!
Далі 5 жовтня молилися за Божественною Літургією. На проповіді настоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Василій Сіренко розповів про головну святиню монастиря, що будується, як ікона була передана в Березову Рудку, та наголосив, щоб в цей день ми просили Богородицю про все, що маємо на душі.

Потрібно зауважити, що цього дня основна більшість людей приступили до таїнства Причастя. Особливістю дня для усіх паломників став коліноприклонний хресний хід з іконою Богородиці "Услишательниця". Порадувала також справжня сестринська гостинність громади до паломників. Щоб було легко їхати у дорогу на вулиці для усіх були накриті столи із смачнючим борщем та іншими стравами. Також настоятель прот. Василій, приділив усім бажаючим час та провів духовну бесіду.   Варто нагати історію появи у новоспоруджуваному монастирі афонської святині. З 23 жовтня по 2 листопада 2013 рокунастоятель Свято-Троїцького храму протоієрей Василій разом з парафіянами був у паломницькій поїздці до Афону. Під час перебування на Святій Горі, Афонський старець благословив написати список чудотворної ікони Божої Матері «Услишательниця», яка зберігається православному болгарському монастирі Зограф на Афоні, та передати його Свято-Троїцькому монастирю, що будується у селі Березова Рудка. Написав список ікони насельник Зографа схіієромонах Кирило. 
     Вся община молитвинно чекала святиню майже 2 роки. По милості Божій схіієромонах Кирило із ще кількома монахами із Афону 13 серпня 2015 року привезли в Україну список, написаний для нашого храму. Протоієрей Василій із парафіянами подолав сотні кілометрів, досягнувши аж румунського кордону, щоб забрати ікону. Почуття, які мали паломники при передачі святині, просто неможливо описати словами: душа радіє, а з вуст лунають слова подяки Богу! Афонський монах сказав настоятелю храму теплі слова про те, що тепер у нас в храмі буде частинка Афону. Нині, прикладаючись до списка чудотворної ікони «Услишательниця», весь Афон за нас буде молитись. Ця ікона є найбільшою святинею приходу.
По благословінню афонських старців ікона зберігається цілий рік у вівтарі. Виноситься на поклоніння один раз в рік 5 жовтня і буде знаходитись в Свято-Троїцькому храмі села Березова Рудка до кінця тижня.   Всі бажаючі помолитись перед чудотворним образом Богородиці можуть завітати  протягом тижня до храму, де сестри із Сестринства на честь прпмц. Рафаїли,  ігумені Чигиринської, Вас радо приймуть.   Комментарии (0) Подробнее