» » Громада Свято-Троїцького храму (с. Березова рудка Полтавська область) прийняла на відпочинок багатодітну родину

 
 
 

Громада Свято-Троїцького храму (с. Березова рудка Полтавська область) прийняла на відпочинок багатодітну родину

Автор: sirenko від 7-07-2013, 23:15, проглянуло: 2460

0

     

    Коли сім'я велика - важко виїхати на відпочинок. Багатодітна сім'я Андрія та Лариси Гнипа, прихожан храму Всіх Святих (м.Київ), отримала можливість поєднати відпочинок із паломництвом.Громада Свято-Троїцької церкви, що знаходиться в селі Березова Рудка Полтавської області (http://svyatotroitskiy.org.ua) прийняла у себе цю родину. Такий відпочинок наданий  цілком на благодійних засадах. Під час відпочинку батьки і діти, а їх в сім’ї троє, брали участь у богослужіннях , ознайомились з Святинями храму та пам'ятками селища .Відвідували духовні бесіди, що проводить настоятель  храму протоієрей Василь Сіренко для всіх бажаючих. Організація відпочинку відбулась за підтримки Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість».
   Свято-Троїцька  громада розпочала  будувати Свято-Троїцький жіночий монастир.  У Храмі  багато святинь: ікони святого Василіска та святого апостола Андрія Первозваного з часточками мощів; список ікони Божої Матері «Іверська»; мироточива ікона святої рівноапостольної Ніни; камінь обагрений кров'ю святого. Симона Каноніта; камінь від «Живоносного стовпа», під яким знаходиться Хітон Господній у м.Мцхета та багато інших святинь.
Своїми враженнями про відпочинок діляться багатодітні батьки Андрій та Лариса.
- Нас гостинно зустрів послушник Алексій, влаштував нас у великій келії на 6 міст, познайомив з устроєм  та Святинями храму, зробив для нас екскурсію по цікавим місцям села. Тут в Березовій рудці є   музей-садиба Закревських, музей поета Д.О. Луценка (Дмитро Луценко народився в цьому селі), лісопарк, невеличкий зоопарк, креативний дитячий майданчик. Настоятель  храму протоієрей Василь Сіренко опікувався нами, благословив на трапезу   протягом всього відпочинку. Придбали навіть електроплитку, щоб ми могли варити їсти для малюка. Проживали і харчувалися ми    безкоштовно, що є значною підтримкою для нашої сім’ї. Головне, що тут ми відчули душевний спокій, молитовну підтримку. Наші діти дихали чистим повітрям, гуляли в лісопарку, ходили до зоопарку, окуналися в Святу купель, що створена на честь Преподобного Агапіта Печерського , брали участь в богослужіннях. Наш старший син Алексій допомагав, як пономар. А ми - батьки змогли отримати важливі для нашій сім’ї   поради під час духовних  бесід, що проводить отець Василь Сіренко щочетверга та п'ятниці три години перед  молебнами. Також особливою радістю для нас стало благословення отця Василя продовжити відпочинок протягом всього літа. Парафіяни до нас відносились як до давно знайомих і рідних людей. Приносили фрукти та овочі. Завжди посміхались до нас
  Коли ми запитали протоієрея Василя Сіренко,   настоятеля Свято-Троїцького  ХРАМУ: «Чому  Ви дали своє благословення для організації відпочинку багатодітної родини на благодійній основі?». Отець Василь відповів коротко та ясно: «Ми – православні християни і повинні допомагати один одному».
Дякуємо громаді Свято-Троїцькому храму (с.Березова рудка Полтавської області) за підтримку багатодітної сім’ї Гнипа. Сподіваємось, що допомога у відпочинку багатодітним родинам буде розвиватися й надалі.
Нині церква включена до переліку церков для відвідування паломниками – вона живе, діє, очищує людські душі Божою молитвою.
   

Іванна Братусь – керівник православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість” 

 

http://www.duhcenter.in.ua/ua/сім-я-в-радість/item/1296-свято-троїццький-жіночий-монастир-с-березова-рудка-полтавська-область-прийняв-на-відпочинок-багатодітну-родину 

Категорія: Життя монастиря

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.